C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
China 11:00 Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C. 22 10 12 11 2 9 Shenzhen 22 13 9 11 4 7    
Czech Republic 11:15 Sokolov 2 2 0 1 1 0 Prostejov 1 0 1 0 0 0    
Czech Republic 11:15 Trinec 2 1 1 1 0 1 Zizkov 2 1 1 1 1 0    
Korea, Republic of 12:00 Gangwon 26 9 17 12 5 7 Bucheon FC 1995 26 5 21 12 2 10 UN 72.37%
Japan 12:30 Omiya Ardija 8 2 6 4 1 3 Vegalta Sendai 8 4 4 4 2 2 UN 62.50%
Japan 12:30 Kashima 8 6 2 4 3 1 Shonan 8 4 4 4 1 3    
Japan 13:00 Albirex Niigata 8 3 5 4 1 3 Avispa Fukuoka 8 5 3 3 1 2    
Japan 13:00 Urawa 8 4 4 3 2 1 Kawasaki Frontale 8 5 3 5 3 2    
Japan 13:00 FC Tokyo 8 4 4 3 1 2 Yokohama M. 8 5 3 3 3 0    
Japan 13:00 Kashiwa 8 5 3 4 3 1 Nagoya 8 3 5 5 1 4    
Japan 13:00 Hiroshima 8 5 3 5 3 2 Kofu 8 4 4 3 2 1    
Japan 13:00 Iwata 8 3 5 4 1 3 Tosu 8 4 4 4 3 1    
Korea, Republic of 13:00 Suwon Bluewings 26 13 13 14 7 7 Jeonnam 26 15 11 13 6 7    
Korea, Republic of 13:00 Pohang 26 10 16 12 6 6 Sangju Sangmu 26 17 9 13 8 5    
Korea, Republic of 13:00 Hummel 26 14 12 13 7 6 Anyang 27 11 16 13 4 9    
Germany 14:00 Hamburger SV II 2 2 0 1 1 0 Lupo-Martini Wolfsburg 2 1 1 2 1 1    
China 14:00 Xinjiang Tianshan 22 9 13 12 5 7 Hunan Billows 22 11 11 10 6 4    
Switzerland 14:00 Moron 17 12 5 9 7 2 Soderhamns 17 11 6 8 5 3 OV 68.63%
Switzerland 14:00 Helsingborgs IF Akademi 16 11 5 8 5 3 Ullareds IK 17 9 8 9 6 3    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Switzerland 14:00 Lindome 17 13 4 8 7 1 Dalstorps 17 10 7 8 4 4 OV 68.00%
Thailand 14:00 Muang Thong Utd 26 16 10 14 7 7 Pattaya Utd 26 19 7 13 8 5 OV 63.29%
Thailand 14:00 Ratchaburi 26 15 11 12 7 5 Chiangrai Utd 26 15 11 14 9 5    
Thailand 14:00 Chainat 26 16 10 14 10 4 Sukhothai 26 16 10 13 10 3 OV 65.82%
Thailand 14:00 Siam Navy 26 7 19 13 3 10 Sisaket 26 10 16 14 7 7 UN 65.82%
Scotland 14:15 St Johnstone 1 0 1 1 0 1 Celtic 1 1 0 1 1 0    
Russian Federation 14:30 Ufa 3 0 3 1 0 1 Terek Grozni 3 1 2 1 1 0    
England 14:30 Stoke City 1 0 1 0 0 0 Manchester City 1 1 0 0 0 0    
England 14:30 Sheffield Wed 3 1 2 1 0 1 Leeds 3 2 1 1 1 0    
China 14:30 Qingdao Huanghai 22 16 6 12 9 3 Dalian Transcend 22 9 13 11 4 7    
Switzerland 14:30 Savedalens 17 10 7 9 4 5 Hoganas 17 13 4 9 5 4    
China 14:35 Guangzhou Evergrande 22 13 9 11 4 7 Hangzhou Greentown 22 8 14 11 3 8    
China 14:35 Tianjin Teda 21 10 11 9 3 6 Shandong Luneng 22 13 9 10 6 4    
China 14:35 Shanghai Shenhua 22 12 10 11 8 3 Liaoning 21 12 9 11 6 5    
Finland 15:00 AC Oulu 18 11 7 9 5 4 GrIFK 18 10 8 9 7 2    
Switzerland 15:00 Prespa Birlik 14 9 5 6 3 3 Oskarshamns 14 11 3 7 5 2 OV 68.29%
Germany 15:00 B. Monchengladbach II 1 1 0 0 0 0 Siegen 3 1 2 1 0 1    
Germany 15:00 Wiedenbruck 4 1 3 2 1 1 Alemannia Aachen 3 0 3 2 0 2    
Germany 15:00 Sprockhovel 3 2 1 2 1 1 Dortmund II 4 1 3 2 1 1    
Germany 15:00 Oberhausen 4 1 3 2 1 1 Schalke II 2 1 1 1 1 0    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Germany 15:00 Wuppertaler 3 2 1 2 1 1 Ahlen 3 3 0 2 2 0    
Germany 15:00 Bonner 3 3 0 2 2 0 Verl 4 2 2 2 2 0    
Germany 15:00 Elversberg 2 0 2 1 0 1 Hoffenheim II 2 1 1 1 0 1    
Germany 15:00 TuS Koblenz 2 0 2 1 0 1 Watzenborn 2 2 0 1 1 0    
Germany 15:00 Augsburg II 6 4 2 3 1 2 Ingolstadt II 6 5 1 3 3 0 OV 72.22%
Germany 15:00 SpVgg Bayreuth 6 4 2 3 2 1 Bayern II 4 3 1 3 2 1    
Germany 15:00 Nurnberg II 6 5 1 3 3 0 Burghausen 5 3 2 2 1 1    
Germany 15:00 Schweinfurt 6 4 2 3 2 1 Buchbach 6 3 3 3 1 2    
Norway 15:00 Stjordals Blink 16 9 7 8 4 4 Ham-Kam 16 12 4 9 7 2 OV 65.31%
Norway 15:00 Asker 16 10 6 8 5 3 Moss 16 13 3 9 8 1 OV 73.47%
Switzerland 15:00 Gaellivare Malmberget 17 16 1 9 9 0 Bodens 17 11 6 9 7 2 OV 82.69%
Switzerland 15:00 Skelleftea 17 10 7 8 4 4 Stromsbergs 17 12 5 9 7 2 OV 64.71%
Switzerland 15:00 Karlbergs 17 11 6 9 7 2 Norrtalje 17 11 6 8 5 3 OV 66.67%
Switzerland 15:00 Habo 17 9 8 8 4 4 Sundbybergs 17 10 7 9 5 4    
Switzerland 15:00 Tenhults 17 11 6 9 6 3 Assyriska BK 17 15 2 9 8 1 OV 76.92%
Switzerland 15:00 Eskilsminne 16 9 7 7 4 3 Torslanda 17 12 5 9 6 3 OV 63.27%
Switzerland 15:00 Vinbergs 17 13 4 9 7 2 Hogaborgs 17 10 7 8 6 2 OV 70.59%
Switzerland 15:00 IFK Hassleholm 17 11 6 9 5 4 Nybro 17 10 7 9 7 2 OV 63.46%
Switzerland 15:00 Rosengard 17 14 3 8 7 1 Olympic 17 10 7 9 5 4 OV 70.59%
Switzerland 15:00 Kvarnby 17 14 3 9 7 2 Asarums 17 12 5 8 5 3 OV 74.51%
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Switzerland 15:00 Stenungsunds 17 10 7 8 6 2 Uddevalla 17 11 6 9 7 2 OV 66.67%
Thailand 15:00 Nakhon Ratchasima 26 11 15 13 4 9 Bangkok Utd 26 15 11 12 6 6    
Thailand 15:00 Bangkok Glass 26 19 7 12 9 3 Chonburi 26 13 13 14 5 9    
Thailand 15:00 Osotsapa 26 16 10 13 8 5 BBCU 26 15 11 13 7 6    
Estonia 16:00 Levadia 24 11 13 11 4 7 Rakvere 23 17 6 13 10 3    
Finland 16:00 PS Kemi 22 8 14 11 6 5 Rovaniemi 21 8 13 10 4 6    
Finland 16:00 SJK 22 12 10 11 5 6 Ilves 21 5 16 11 3 8    
Switzerland 16:00 Umea FC 14 9 5 7 4 3 Carlstad 14 10 4 7 6 1 OV 69.05%
Switzerland 16:00 Oddevold 14 10 4 7 3 4 Husqvarna 14 7 7 6 4 2    
Switzerland 16:00 Mjallby 14 6 8 7 4 3 Norrby 14 10 4 6 5 1    
France 16:00 Lens 3 1 2 1 1 0 Amiens 3 0 3 1 0 1    
Germany 16:00 Oldenburg 2 0 2 2 0 2 Braunschweig II 2 2 0 2 2 0    
Latvia 16:00 Jelgava 15 7 8 9 5 4 Ventspils 16 9 7 7 6 1    
Norway 16:00 Nardo 16 7 9 9 3 6 Honefoss 16 7 9 8 5 3    
Norway 16:00 Lysekloster 16 11 5 8 5 3 Vidar 16 11 5 9 7 2 OV 69.39%
Norway 16:00 Sola 16 12 4 7 6 1 Lorenskog 16 9 7 8 4 4 OV 65.96%
Switzerland 16:00 Anundsjo 17 13 4 8 6 2 Valbo FF 17 12 5 8 6 2 OV 74.00%
Switzerland 16:00 Kvarnsvedens 17 7 10 9 5 4 Boo FF 17 7 10 9 2 7    
Switzerland 16:00 Lunds 17 8 9 9 4 5 IFK Berga 17 11 6 8 6 2    
Switzerland 16:00 Vanersborgs FK 17 11 6 9 6 3 Skovde AIK 17 12 5 8 6 2 OV 68.63%
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Thailand 16:00 BEC Tero Sasana 26 17 9 13 11 2 Suphanburi 26 10 16 13 5 8    
Thailand 16:00 Army United 26 9 17 14 4 10 Buriram 26 15 11 12 7 5    
Norway 16:30 Lillestrom 20 12 8 10 5 5 Haugesund 20 12 8 10 4 6    
Poland 16:30 Cracovia 5 4 1 2 2 0 Ruch 5 5 0 3 3 0    
Germany 16:30 Kaiserslautern II 1 1 0 1 1 0 Mannheim 2 1 1 1 1 0    
Belarus 17:00 Gorodeja 18 5 13 8 3 5 Naftan 18 4 14 7 1 6 UN 74.51%
Iceland 17:00 Grindavik 16 11 5 8 6 2 Kopavogur 16 9 7 8 5 3 OV 64.58%
Iceland 17:00 Haukar 16 10 6 8 7 1 Leiknir F. 16 10 6 8 6 2 OV 68.75%
Iceland 17:00 Fram 16 9 7 8 4 4 Keflavik 16 8 8 8 4 4    
Russian Federation 17:00 Zenit Petersburg 3 1 2 2 1 1 CSKA Moscow 3 0 3 3 0 3    
Switzerland 17:00 Ostersunds 17 9 9 9 4 5 Djurgarden 18 13 5 9 5 4    
Switzerland 17:00 Helsingborg 18 12 6 9 7 2 Kalmar 18 9 9 9 5 4    
Switzerland 17:00 Angelholms 19 10 9 9 5 4 Trelleborgs 19 7 12 9 4 5    
Switzerland 17:00 Degerfors 19 13 6 9 7 2 Sirius 19 11 8 9 4 5 OV 62.50%
Switzerland 17:00 Frej 19 10 9 10 6 4 Atvidabergs 19 13 6 10 8 2 OV 63.79%
Switzerland 17:00 Hollvikens 14 5 9 7 2 5 Trollhattan 14 9 5 7 6 1    
Switzerland 17:00 Tvaakers 14 7 7 7 5 2 Utsiktens 14 7 7 7 3 4    
Austria 17:00 St. Polten 3 2 1 2 2 0 Sturm Graz 3 1 2 2 0 2    
Czech Republic 17:00 Slovacko 3 3 0 1 1 0 Bohemians 1905 3 1 2 1 0 1    
Czech Republic 17:00 Hradec Kralove 3 3 0 1 1 0 Jihlava 3 1 2 1 0 1    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Czech Republic 17:00 Karvina 3 2 1 1 0 1 Dukla Prague 3 2 1 1 1 0    
England 17:00 Tottenham 1 0 1 0 0 0 Crystal Palace 1 0 1 0 0 0    
England 17:00 Burnley 1 0 1 1 0 1 Liverpool 1 1 0 1 1 0    
England 17:00 Swansea 1 0 1 0 0 0 Hull City 1 1 0 0 0 0    
England 17:00 West Brom 1 0 1 0 0 0 Everton 1 0 1 0 0 0    
England 17:00 Watford 1 0 1 0 0 0 Chelsea 1 1 0 0 0 0    
England 17:00 Bristol City 3 2 1 1 1 0 Newcastle Utd 3 2 1 1 0 1    
England 17:00 Huddersfield 3 2 1 1 1 0 Barnsley 3 2 1 1 1 0    
England 17:00 Rotherham 3 3 0 1 1 0 Brentford 3 1 2 1 1 0    
England 17:00 Blackburn 3 3 0 1 1 0 Burton 3 3 0 1 1 0    
England 17:00 Reading 3 1 2 1 0 1 Brighton 3 2 1 1 0 1    
England 17:00 Birmingham 3 1 2 1 0 1 Wolves 3 1 2 1 1 0    
England 17:00 Nottingham 3 2 1 1 1 0 Wigan 3 2 1 1 1 0    
England 17:00 Fulham 3 1 2 1 0 1 Cardiff 3 1 2 1 0 1    
England 17:00 QPR 3 2 1 1 1 0 Preston 3 1 2 1 0 1    
England 17:00 Rochdale 3 1 2 1 1 0 Milton Keynes Dons 3 2 1 1 0 1    
England 17:00 Northampton 3 0 3 1 0 1 AFC Wimbledon 3 3 0 1 1 0    
England 17:00 Scunthorpe 3 3 0 1 1 0 Gillingham FC 3 2 1 1 1 0    
England 17:00 Shrewsbury 3 1 2 1 0 1 Chesterfield 3 1 2 1 0 1    
England 17:00 Oxford Utd 3 1 2 1 0 1 Peterborough 3 2 1 1 1 0    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
England 17:00 Southend 3 2 1 1 1 0 Bristol Rovers 3 3 0 1 1 0    
England 17:00 Millwall 3 3 0 1 1 0 Sheffield Utd 3 1 2 1 0 1    
England 17:00 Bolton 3 2 1 1 0 1 Fleetwood Town 3 1 2 1 0 1    
England 17:00 Swindon 3 1 2 1 0 1 Port Vale 3 0 3 1 0 1    
England 17:00 Bradford 3 1 2 1 0 1 Coventry 3 0 3 1 0 1    
England 17:00 Walsall 3 1 2 1 1 0 Charlton 3 1 2 1 0 1    
England 17:00 Bury 3 1 2 1 0 1 Oldham 3 1 2 1 1 0    
England 17:00 Lincoln City 4 3 1 2 2 0 Southport 4 4 0 2 2 0    
England 17:00 Woking 4 3 1 2 1 1 Dagenham & Red. 4 2 2 2 1 1    
England 17:00 North Ferriby 4 2 2 2 1 1 Torquay 4 0 4 2 0 2    
England 17:00 Boreham Wood 4 1 3 2 0 2 Chester 4 4 0 2 2 0    
England 17:00 Braintree 4 2 2 2 1 1 Aldershot 4 1 3 2 1 1    
England 17:00 Sutton 4 2 2 2 1 1 Macclesfield 4 2 2 2 1 1    
England 17:00 Tranmere 4 1 3 2 1 1 Maidstone 4 2 2 2 1 1    
England 17:00 Bromley 4 1 3 2 1 1 Gateshead 4 3 1 2 1 1    
England 17:00 Wrexham 4 1 3 2 0 2 Eastleigh 4 3 1 2 1 1    
England 17:00 Forest Green 4 0 4 2 0 2 York 4 1 3 2 1 1    
England 17:00 Dover Ath. 4 2 2 2 1 1 Barrow 4 1 3 2 0 2    
England 17:00 Solihull 4 2 2 2 1 1 Guiseley 4 3 1 2 2 0    
Scotland 17:00 Ross County 1 1 0 1 1 0 Kilmarnock 1 1 0 0 0 0    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Scotland 17:00 Rangers 1 0 1 1 0 1 Motherwell 1 1 0 1 1 0    
Scotland 17:00 Hearts 1 1 0 1 1 0 Inverness 1 0 1 1 0 1    
Scotland 17:00 Aberdeen 1 0 1 0 0 0 Partick 1 0 1 0 0 0    
Scotland 17:00 Queen of South 1 0 1 0 0 0 Falkirk 1 1 0 0 0 0    
Scotland 17:00 St. Mirren 1 0 1 1 0 1 Hibernian 1 1 0 1 1 0    
Scotland 17:00 Raith 1 0 1 0 0 0 Dunfermline 1 1 0 0 0 0    
Scotland 17:00 Morton 1 0 1 0 0 0 Dumbarton 1 1 0 1 1 0    
Scotland 17:00 Dundee Utd 1 0 1 1 0 1 Ayr 1 0 1 0 0 0    
Scotland 17:00 Livingston 1 1 0 1 1 0 Stenhousemuir 1 1 0 1 1 0    
Scotland 17:00 Peterhead 1 1 0 0 0 0 Albion Rovers 1 1 0 1 1 0    
Scotland 17:00 Airdrieonians 1 1 0 0 0 0 Stranraer 1 1 0 1 1 0    
Scotland 17:00 Brechin 1 1 0 1 1 0 Queen’s Park 1 1 0 0 0 0    
Scotland 17:00 Alloa 1 1 0 1 1 0 East Fife 1 1 0 0 0 0    
Scotland 17:00 Cowdenbeath 1 0 1 1 0 1 Edinburgh City 1 1 0 0 0 0    
Scotland 17:00 Berwick 1 0 1 0 0 0 Forfar Athletic 1 1 0 1 1 0    
Scotland 17:00 Elgin City 1 0 1 0 0 0 Arbroath 1 0 1 0 0 0    
Scotland 17:00 Stirling 1 1 0 0 0 0 Montrose 1 1 0 1 1 0    
Scotland 17:00 Annan 1 1 0 1 1 0 Clyde 1 1 0 0 0 0    
England 17:00 United of Manchester 3 1 2 2 0 2 Worcester 3 2 1 2 1 1    
England 17:00 Kidderminster 3 2 1 2 1 1 Stalybridge 3 2 1 1 0 1    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
England 17:00 Gainsborough 3 2 1 1 0 1 Altrincham 3 3 0 2 2 0    
England 17:00 Bradford PA 3 1 2 2 1 1 Harrogate 3 2 1 1 1 0    
England 17:00 Stockport 3 2 1 1 1 0 Brackley 3 1 2 2 1 1    
England 17:00 Nuneaton 2 1 1 1 1 0 Salford 2 1 1 1 1 0    
England 17:00 Halifax 3 3 0 2 2 0 Tamworth 3 1 2 1 0 1    
England 17:00 Chorley 2 1 1 1 1 0 Boston 3 1 2 2 1 1    
England 17:00 Alfreton 3 2 1 2 1 1 Fylde 2 0 2 1 0 1    
England 17:00 Curzon 3 2 1 1 1 0 Telford 3 1 2 2 1 1    
England 17:00 Hungerford 3 0 3 2 0 2 Eastbourne Borough 3 3 0 2 2 0    
England 17:00 Maidenhead 3 2 1 1 1 0 Chelmsford 3 1 2 1 1 0    
England 17:00 Whitehawk 3 2 1 2 1 1 Wealdstone 3 3 0 1 1 0    
England 17:00 East Thurrock 3 1 2 1 0 1 Gosport 3 3 0 1 1 0    
England 17:00 Welling 3 2 1 2 1 1 St. Albans 3 2 1 2 2 0    
England 17:00 Oxford City 3 1 2 1 1 0 Concord 3 0 3 1 0 1    
England 17:00 Stortford 3 1 2 1 0 1 Bath City 3 2 1 1 0 1    
England 17:00 Poole Town 3 1 2 2 0 2 Margate 3 1 2 2 1 1    
England 17:00 Weston 3 2 1 1 1 0 Dartford 3 1 2 2 0 2    
England 17:00 Hampton 3 2 1 2 2 0 Truro 3 2 1 2 1 1    
England 17:00 Ebbsfleet 3 1 2 1 1 0 Hemel 3 1 2 1 1 0    
England 17:00 Spennymoor 2 2 0 1 1 0 Sutton Coldfield 2 0 2 1 0 1    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
England 17:00 Mickleover 2 1 1 1 0 1 Skelmersdale 2 0 2 1 0 1    
England 17:00 Ashton Utd 2 1 1 1 0 1 Hednesford 2 2 0 1 1 0    
England 17:00 Warrington 2 1 1 1 0 1 Grantham 2 0 2 1 0 1    
England 17:00 Workington 2 1 1 1 0 1 Barwell 2 1 1 1 0 1    
England 17:00 Stafford 1 0 1 1 0 1 Frickley 2 1 1 1 0 1    
England 17:00 Halesowen 2 0 2 1 0 1 Blyth 2 1 1 1 0 1    
England 17:00 Coalville 2 1 1 1 0 1 Buxton 2 0 2 1 0 1    
England 17:00 Matlock 2 0 2 1 0 1 Nantwich 2 1 1 1 0 1    
England 17:00 Marine 2 1 1 1 0 1 Rushall 2 1 1 1 0 1    
England 17:00 Whitby 1 0 1 0 0 0 Corby 2 0 2 1 0 1    
England 17:00 Chippenham Town 3 2 1 1 0 1 Leamington 3 1 2 2 0 2    
England 17:00 Biggleswade Town 3 1 2 1 1 0 Cinderford 3 2 1 1 1 0    
England 17:00 Cambridge City 3 2 1 2 1 1 Hayes & Yeading 3 1 2 1 1 0    
England 17:00 Merthyr Town 3 2 1 2 2 0 Cirencester 3 2 1 1 1 0    
England 17:00 Basingstoke 3 1 2 1 0 1 Kettering 3 0 3 1 0 1    
England 17:00 Dunstable Town 3 2 1 1 1 0 Chesham 3 2 1 1 1 0    
England 17:00 Kings Langley 3 1 2 2 1 1 Frome 3 3 0 2 2 0    
England 17:00 Weymouth 3 2 1 2 1 1 St. Neots 3 2 1 1 0 1    
England 17:00 Banbury 3 1 2 2 1 1 Dorchester 3 2 1 2 2 0    
England 17:00 Kings Lynn 3 2 1 1 0 1 Redditch 3 2 1 2 1 1    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
England 17:00 Stratford 3 1 2 2 1 1 Hitchin 3 1 2 2 0 2    
England 17:00 Slough 3 1 2 1 0 1 St Ives 3 0 3 2 0 2    
England 17:00 Wingate & Finchley 2 2 0 1 1 0 Hendon 2 1 1 1 0 1    
England 17:00 Burgess Hill 2 1 1 1 1 0 Enfield Town 2 1 1 1 1 0    
England 17:00 Dulwich Hamlet 2 2 0 1 1 0 Leiston 2 2 0 1 1 0    
England 17:00 Kingstonian 2 0 2 1 0 1 Needham 2 0 2 1 0 1    
England 17:00 Harrow 2 1 1 1 0 1 Metropolitan 2 2 0 1 1 0    
England 17:00 Lowestoft 2 1 1 1 0 1 Tonbridge 2 2 0 1 1 0    
England 17:00 Canvey 2 1 1 1 1 0 Leatherhead 2 1 1 1 1 0    
England 17:00 Staines 2 1 1 1 0 1 Billericay 2 1 1 1 1 0    
England 17:00 Merstham 2 0 2 1 0 1 Sudbury 2 2 0 1 1 0    
England 17:00 Worthing 2 2 0 1 1 0 Harlow 2 0 2 1 0 1    
England 17:00 Grays 2 1 1 1 1 0 Bognor 2 1 1 1 0 1    
Austria 17:00 Altach (Am) 5 2 3 3 1 2 USK Anif 5 5 0 2 2 0    
Norway 17:00 Mo IL 16 14 2 7 6 1 Oppsal 16 10 6 8 6 2 OV 76.60%
Norway 17:00 Elverum 16 8 8 8 5 3 Strindheim 16 9 7 9 4 5    
Norway 17:00 Tynset 16 8 8 8 3 5 Byasen 16 11 5 9 5 4    
Norway 17:00 V. Haugesund 16 9 7 9 7 2 Fyllingsdalen 16 10 6 8 5 3 OV 63.27%
Norway 17:00 Forde 16 11 5 8 6 2 Nest-Sotra 16 11 5 9 6 3 OV 69.39%
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Norway 17:00 Egersunds 16 8 8 9 6 3 Stord 16 13 3 7 6 1 OV 68.75%
Norway 17:00 Pors Grenland 16 14 2 9 8 1 Flekkeroy 16 11 5 8 7 1    
Norway 17:00 Vindbjart 16 16 0 9 9 0 Notodden 16 12 4 8 6 2 OV 87.76%
Norway 17:00 Tonsberg 15 10 5 8 6 2 Arendal 16 9 7 7 3 4    
Switzerland 17:00 Harnosands 17 9 8 8 6 2 Sandvikens 17 11 6 9 7 2 OV 64.71%
Switzerland 17:00 Ange 17 10 7 9 6 3 Friska Viljor 17 14 3 9 8 1 OV 73.08%
Switzerland 17:00 Sollentuna 17 10 7 9 4 5 Upsala 17 10 7 8 7 1    
Switzerland 17:00 Varmdo 17 8 9 8 3 5 Skiljebo 17 8 9 9 4 5    
Switzerland 17:00 Halmia 17 12 5 9 7 2 Laholms 17 10 7 8 5 3 OV 66.67%
Switzerland 17:00 Aspudden Tellus 17 14 3 8 7 1 Varmbols 17 13 4 9 6 3 OV 78.43%
Switzerland 17:00 Eskilstuna City 17 14 3 8 7 1 Motala 17 14 3 9 6 3 OV 80.39%
Switzerland 17:00 Smedby 17 12 5 9 6 3 Linkoping City 17 11 6 8 4 4 OV 64.71%
Switzerland 17:00 Sodertalje FK 17 13 4 9 7 2 Karlslunds 17 13 4 8 7 1 OV 78.43%
Switzerland 17:00 Vimmerby 17 9 8 8 4 4 Konyaspor 17 16 1 8 8 0 OV 74.00%
Switzerland 17:00 Skoftebyns 17 11 6 8 5 3 Orebro Syr. 17 13 4 9 6 3 OV 68.63%
Switzerland 17:00 Karlstad 17 10 7 9 5 4 Lidkopings FK 17 10 7 9 5 4    
Switzerland 17:00 Rynninge 17 8 9 8 3 5 Grebbestads 17 10 7 8 5 3    
Switzerland 17:00 Kumla 17 12 5 9 7 2 Gauthiod 17 10 7 8 4 4 OV 64.71%
Bosnia and Herzegovina 18:00 Olimpic Sarajevo 5 3 2 2 1 1 Mladost DK 5 1 4 3 0 3    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Romania 18:00 Targu Mures 4 4 0 1 1 0 Concordia 4 1 3 2 0 2    
Chile 18:00 Cobresal 2 0 2 1 0 1 Deportes Iquique 2 2 0 1 1 0    
France 18:00 Nantes 1 0 1 0 0 0 Monaco 1 1 0 0 0 0    
Poland 18:00 Ol. Grudziadz 3 0 3 2 0 2 Stal Mielec 3 0 3 1 0 1    
Germany 18:00 Luneburger Hansa 2 1 1 2 1 1 BSV Rehden 2 1 1 2 1 1    
Austria 18:00 Ritzing 1 1 0 0 0 0 Admira (Am) 2 1 1 1 1 0    
Austria 18:00 Grodig 5 3 2 2 1 1 Schwaz 5 3 2 2 1 1    
Austria 18:00 Johann 5 4 1 2 2 0 Hohenems 5 5 0 3 3 0    
Latvia 18:00 BFC Daugavpils 16 8 8 7 2 5 Riga FC 16 4 12 8 2 6 UN 65.96%
Bosnia and Herzegovina 18:30 Sloboda 5 2 3 3 1 2 Celik Zenica 5 3 2 2 2 0    
Switzerland 18:45 Young Boys 4 3 1 2 2 0 Lausanne 4 2 2 2 1 1    
Switzerland 18:45 Wil 4 1 3 2 0 2 Servette Geneve FC 3 1 2 2 1 1    
Belarus 19:00 Zhodino 17 9 8 8 5 3 Mikashevichi 18 6 12 7 3 4    
Estonia 19:00 Kalju 22 8 14 12 4 8 Tammeka Tartu 24 14 10 11 5 6    
Belgium 19:00 Kortrijk 2 1 1 1 0 1 Club Brugge KV 2 0 2 2 0 2    
Bulgaria 19:00 Pirin Blagoevgrad 3 2 1 2 2 0 CSKA Sofia 3 1 2 1 0 1    
Poland 19:00 Piast Gliwice 5 2 3 2 1 1 Pogon Szczecin 5 2 3 2 1 1    
Germany 19:00 Meppen 2 2 0 2 2 0 Hildesheim 2 0 2 2 0 2    
Austria 19:00 A. Salzburg 5 3 2 3 2 1 Wacker Innsbruck (Am) 5 2 3 2 0 2    
Austria 19:00 Dornbirn 5 3 2 2 0 2 Eugendorf 5 4 1 3 3 0    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Austria 19:00 Seekirchen 5 5 0 2 2 0 Hard 5 3 2 3 1 2    
Bulgaria 19:00 Pirin Blagoevgrad 3 2 1 2 2 0 CSKA Sofia 3 1 2 1 0 1    
Slovenia 19:15 Koper 4 1 3 2 1 1 Radomlje 5 2 3 3 1 2    
Austria 19:30 Salzburg 3 1 2 2 0 2 Mattersburg 3 1 2 1 1 0    
Austria 19:30 Admira 3 2 1 1 1 0 Ried 3 1 2 2 1 1    
Czech Republic 19:30 Plzen 3 2 1 1 0 1 Zlin 3 2 1 1 1 0    
Denmark 19:30 FC Copenhagen 5 4 1 3 3 0 Aalborg 5 3 2 2 1 1    
England 19:30 Leicester 1 1 0 0 0 0 Arsenal 1 1 0 0 0 0    
England 19:30 Derby 3 0 3 1 0 1 Aston Villa 3 1 2 1 0 1    
Netherlands 19:30 Roda 2 1 1 1 0 1 Vitesse 2 2 0 1 1 0    
Croatia 20:00 Cibalia 5 3 2 3 1 2 Istra 1961 5 2 3 2 2 0    
Poland 20:00 Chrobry Glogow 3 1 2 1 0 1 Podbeskidzie 3 0 3 2 0 2    
Slovakia 20:00 Slovan Bratislava 4 2 2 2 2 0 Zilina 4 4 0 1 1 0    
Slovakia 20:00 Michalovce 4 1 3 2 1 1 Dun. Streda 4 3 1 3 3 0    
Slovakia 20:00 Senica 4 2 2 2 0 2 Podbrezova 4 0 4 1 0 1    
Slovakia 20:00 Presov 4 2 2 2 1 1 Z. Moravce 4 3 1 2 1 1    
Slovakia 20:00 Myjava 4 2 2 1 1 0 Trnava 4 2 2 2 0 2    
Serbia 20:00 Sp. Subotica 4 3 1 2 2 0 Partizan 4 2 2 3 1 2    
Romania 21:00 FC Steaua Bucuresti 3 1 2 1 0 1 Din. Bucuresti 4 3 1 2 1 1    
France 21:00 Toulouse 1 0 1 0 0 0 Bordeaux 1 1 0 0 0 0    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
France 21:00 Lorient 1 1 0 0 0 0 Bastia 1 0 1 0 0 0    
France 21:00 Rennes 1 0 1 0 0 0 Nancy 1 1 0 0 0 0    
France 21:00 Lille 1 1 0 0 0 0 Dijon 1 0 1 0 0 0    
France 21:00 Angers 1 0 1 0 0 0 Nice 1 0 1 0 0 0    
Poland 21:00 Kluczbork 3 1 2 1 1 0 Tychy 3 1 2 1 0 1    
Switzerland 21:00 Basel 4 4 0 2 2 0 Lugano 4 3 1 1 1 0    
Serbia 21:00 Mladost 4 2 2 2 2 0 FK Vozdovac 4 1 3 2 1 1    
Serbia 21:00 Rad Beograd 4 2 2 2 0 2 Backa 4 0 4 2 0 2    
Serbia 21:00 Napredak 4 2 2 2 1 1 Javor 4 1 3 2 1 1    
Bulgaria 21:15 Ludogorets 2 1 1 1 1 0 Montana 3 1 2 2 0 2    
Slovenia 21:15 Domzale 4 1 3 2 1 1 O. Ljubljana 4 1 3 2 0 2    
Bulgaria 21:15 Ludogorets 2 1 1 1 1 0 Montana 3 1 2 2 0 2    
Russian Federation 21:30 FK Rostov 3 1 2 2 0 2 Tomsk 3 2 1 2 2 0    
Belgium 21:30 Waregem 2 1 1 1 1 0 Oostende 2 1 1 1 1 0    
Poland 21:30 Legia 5 1 4 3 0 3 Arka Gdynia 5 3 2 2 1 1    
Netherlands 21:45 Nijmegen 2 1 1 1 0 1 Heerenveen 2 2 0 1 1 0    
Brazil 22:00 Nautico 19 10 9 9 5 4 Criciuma 19 11 8 9 4 5    
Brazil 22:00 CRB 19 16 3 9 8 1 Londrina 19 4 15 9 3 6    
Bosnia and Herzegovina 22:00 Zeljeznicar 5 0 5 3 0 3 Zrinjski 5 2 3 2 0 2    
Croatia 22:00 Belupo 5 1 4 3 1 2 Osijek 5 1 4 3 1 2    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Brazil 22:30 Vasco 19 9 10 9 5 4 Sampaio Correa 19 7 12 9 3 6    
Peru 23:00 Sporting Cristal 29 14 15 14 5 9 Union Comercio 29 16 13 15 7 8    
Chile 23:30 U. De Chile 2 0 2 1 0 1 U. De Concepcion 2 1 1 1 1 0    
Ecuador 1:00 LDU Quito 3 2 1 1 1 0 Emelec 2 0 2 1 0 1    
Mexico 1:00 Cruz Azul 4 1 3 2 1 1 Santos Laguna 4 1 3 2 0 2    
Brazil 1:30 Avai 19 7 12 9 4 5 Bahia 19 8 11 9 4 5    
Peru 1:45 FBC Melgar 29 17 12 15 8 7 Cesar Vallejo 29 11 18 15 5 10    
Paraguay 2:10 Diaz 6 3 3 3 1 2 Sp. Luqueno 6 3 3 3 2 1    
Brazil 3:00 Botafogo RJ 19 10 9 9 5 4 Sport Recife 20 9 11 10 4 6    
Brazil 3:00 Paysandu PA 19 8 11 9 4 5 Ceara 19 9 10 9 5 4    
Brazil 3:00 Goias 19 6 13 9 2 7 Tupi 19 8 11 9 4 5 UN 64.29%
Mexico 3:00 Monarcas 4 3 1 2 2 0 Chiapas 4 0 4 2 0 2    
Mexico 3:06 Club Leon 4 2 2 2 1 1 Queretaro 4 2 2 2 1 1    
Peru 4:00 Juan Aurich 29 13 16 15 5 10 Garcilaso 29 17 12 14 11 3    
Mexico 5:00 Guadalajara Chivas 4 1 3 2 0 2 Atlas 4 1 3 2 1 1    
Mexico 5:00 Necaxa 4 1 3 2 1 1 Club Tijuana 4 3 1 2 2 0    
Costa Rica 5:00 Herediano 8 6 2 5 4 1 Cartagines 8 2 6 4 1 3    
Paraguay 0:00 Nacional Asuncion 6 5 1 4 4 0 Olimpia Asuncion 6 1 5 4 0 4    
Paraguay 0:00 Nacional Asuncion 6 5 1 4 4 0 Olimpia Asuncion 6 1 5 4 0 4    
Paraguay 0:00 Nacional Asuncion 6 5 1 4 4 0 Olimpia Asuncion 6 1 5 4 0 4    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Paraguay 0:00 Nacional Asuncion 6 5 1 4 4 0 Olimpia Asuncion 6 1 5 4 0 4    
Paraguay 0:00 Nacional Asuncion 6 5 1 4 4 0 Olimpia Asuncion 6 1 5 4 0 4    
Paraguay 0:00 Nacional Asuncion 6 5 1 4 4 0 Olimpia Asuncion 6 1 5 4 0 4    
Paraguay 0:00 Nacional Asuncion 6 5 1 4 4 0 Olimpia Asuncion 6 1 5 4 0 4    
Paraguay 0:00 Nacional Asuncion 6 5 1 4 4 0 Olimpia Asuncion 6 1 5 4 0 4    

Comments