C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Russian Federation 10:00 SKA Khabarovsk 8 3 5 3 1 2 Shinnik Yaroslavl 8 4 4 3 0 3 UN 63.64%
China 10:30 Tianjin Quanjian 22 12 10 11 5 6 Qingdao Jonoon 22 10 12 11 6 5    
China 11:30 Meizhou Hakka 22 11 11 11 7 4 Nei Mongol 21 5 16 11 0 11 UN 64.62%
Russian Federation 12:00 Luch Energiya 8 2 6 3 0 3 Baltika 8 1 7 2 1 1 UN 80.95%
Japan 12:00 Montedio Yamagata 29 11 18 14 5 9 Gifu 29 13 16 15 9 6    
Japan 12:00 Kanazawa 29 13 16 14 4 10 C-Osaka 29 12 17 15 4 11 UN 62.07%
Japan 12:00 Yokohama 28 11 17 15 3 12 Shimizu 29 16 13 14 10 4    
Japan 12:00 Mito 28 9 19 14 5 9 Kamatamare 29 13 16 14 5 9 UN 62.35%
Japan 12:00 Tokushima 29 9 20 15 6 9 Verdy 29 13 16 14 6 8    
Japan 12:00 Chiba 29 14 15 14 6 8 Okayama 29 14 15 14 6 8    
Korea, Republic of 12:00 Incheon 26 13 13 13 5 8 Jeju Utd 26 20 6 13 8 5    
Viet Nam 12:30 Dong Thap 19 11 8 9 4 5 Song Lam Nghe An 19 10 9 10 5 5    
Viet Nam 12:30 BHTS Quang Nam 19 6 13 10 2 8 T&T Ha Noi 19 12 7 9 7 2    
Russian Federation 13:00 Sibir 8 1 7 3 0 3 F. Voronezh 8 3 5 4 2 2 UN 73.91%
Japan 13:00 Kumamoto 26 9 17 12 5 7 Giravanz Kitakyushu 29 15 14 15 6 9    
Japan 13:00 Renofa Yamaguchi 29 15 14 15 6 9 Yamaga 29 11 18 15 6 9    
Japan 13:00 Machida 29 10 19 14 6 8 Kusatsu 29 16 13 14 7 7    
Japan 13:00 Kyoto 29 11 18 15 5 10 Sapporo 28 11 17 14 3 11 UN 65.12%
Korea, Republic of 13:00 Gwangju FC 26 11 15 13 2 11 Suwon City 26 13 13 12 4 8    
Korea, Republic of 13:00 Daegu 26 12 14 13 6 7 Busan 26 12 14 13 5 8    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Viet Nam 13:00 Can Tho 19 11 8 9 6 3 Than Quang Ninh 20 12 8 10 3 7    
Viet Nam 13:00 Sai Gon FC 20 6 14 10 5 5 Binh Duong 19 11 8 9 5 4    
Viet Nam 13:00 Hai Phong 19 9 10 9 5 4 Thanh Hoa 19 15 4 9 6 3 OV 62.50%
Viet Nam 13:00 Da Nang 19 12 7 9 4 5 Long An 19 12 7 9 6 3    
Viet Nam 13:00 Gia Lai 19 13 6 9 5 4 Khanh Hoa 19 6 13 9 4 5    
Netherlands 13:30 Groningen 2 1 1 1 1 0 Twente 2 1 1 1 0 1    
Denmark 14:00 Silkeborg 5 3 2 2 1 1 Viborg 5 3 2 2 1 1    
England 14:00 Ipswich 3 1 2 1 1 0 Norwich 3 1 2 1 1 0    
China 14:00 Dalian Yifang F.C. 22 8 14 10 3 7 Shanghai Shenxin 22 16 6 12 9 3    
Switzerland 14:00 Gute 17 15 2 9 7 2 Vasteras IK 17 14 3 9 8 1 OV 84.62%
China 14:35 Jiangsu Suning 22 12 10 11 6 5 Beijing Guoan 20 6 14 10 1 9    
China 14:35 Changchun Yatai 21 9 12 11 5 6 Yanbian 21 10 11 9 4 5    
China 14:35 Henan Jianye 22 9 13 11 3 8 Hebei 22 7 15 10 3 7 UN 66.15%
China 14:35 Beijing Renhe 21 12 9 10 6 4 Wuhan Zall 22 9 13 11 6 5    
Denmark 14:45 Vendsyssel FF 4 2 2 2 1 1 Fredericia 4 3 1 2 1 1    
Denmark 14:45 AB Copenhagen 4 3 1 1 1 0 Nykobing 4 3 1 2 1 1    
Denmark 14:45 Helsingor 4 1 3 2 0 2 Roskilde 4 1 3 2 0 2    
Denmark 14:45 Koge 4 2 2 2 1 1 F. Amager 4 0 4 2 0 2    
Denmark 14:45 Naestved 4 2 2 2 1 1 Vejle 4 2 2 1 1 0    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Switzerland 14:45 Grasshoppers 4 3 1 1 0 1 Sion 4 4 0 2 2 0    
Switzerland 14:45 Luzern 4 4 0 2 2 0 Thun 4 3 1 2 2 0    
Switzerland 15:00 IFK Lulea 14 9 5 7 3 4 Akropolis 14 10 4 7 5 2 OV 64.29%
Germany 15:00 TSV Havelse 2 1 1 2 1 1 St. Pauli II 2 1 1 1 0 1    
Germany 15:00 Eichede 2 1 1 0 0 0 Hannover II 2 0 2 2 0 2    
Germany 15:00 Stuttgart II 3 2 1 1 0 1 Saarbrucken 2 0 2 1 0 1    
Germany 15:00 Ulm 2 0 2 1 0 1 FC Nottingen 2 2 0 1 1 0    
Germany 15:00 Furth II 6 2 4 3 2 1 Munich 1860 II 6 4 2 3 3 0    
Russian Federation 15:30 Amkar 3 0 3 1 0 1 Ural 3 0 3 1 0 1    
Belgium 15:30 Eupen 2 1 1 1 0 1 Anderlecht 3 2 1 2 1 1    
England 15:30 Sunderland 1 1 0 0 0 0 Middlesbrough 1 0 1 0 0 0    
Netherlands 15:30 Sparta Rotterdam 2 2 0 1 1 0 G.A. Eagles 2 2 0 1 1 0    
Netherlands 15:30 Utrecht 2 2 0 1 1 0 AZ Alkmaar 2 1 1 1 0 1    
Belarus 16:00 Belshina 18 11 7 9 4 5 FC Minsk 18 6 12 9 4 5    
Switzerland 16:00 Hammarby 18 12 6 9 6 3 Goteborg 18 10 8 9 5 4    
Switzerland 16:00 GAIS 19 8 11 9 4 5 Varnamo 19 5 14 9 4 5 UN 62.50%
Czech Republic 16:00 Slavia Prague 2 1 1 1 1 0 Pribram 3 1 2 1 0 1    
France 16:00 Guingamp 1 1 0 0 0 0 Marseille 1 0 1 0 0 0    
Switzerland 16:00 Winterthur 4 1 3 2 1 1 Wohlen 4 3 1 2 2 0    
Switzerland 16:00 Chiasso 4 2 2 2 1 1 Le Mont 3 2 1 1 1 0    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Norway 16:00 Senja 16 7 9 9 4 5 Kjelsas 16 5 11 8 1 7 UN 65.31%
Norway 16:00 Skeid 16 9 7 8 6 2 Alta 16 12 4 9 6 3 OV 67.35%
Norway 16:00 Nybergsund 16 10 6 9 6 3 Rosenborg 2 16 11 5 8 5 3 OV 65.31%
Norway 16:30 Sarpsborg 08 20 8 12 10 2 8 Stromsgodset 20 10 10 9 3 6    
Norway 16:30 K. Oslo 20 9 11 10 5 5 Fredrikstad 20 10 10 10 6 4    
Poland 16:30 Zaglebie 5 1 4 3 1 2 Leczna 5 3 2 2 2 0    
Norway 16:30 Frigg 16 7 9 9 3 6 Floro 16 11 5 8 6 2    
Belarus 17:00 Isloch Minsk 18 9 9 9 5 4 Vitebsk 18 4 14 9 2 7 UN 62.96%
Brazil 17:00 Flamengo RJ 20 8 12 10 5 5 Gremio 19 8 11 9 4 5    
Russian Federation 17:00 M. Saransk 8 2 6 2 1 1 Kuban 8 1 7 4 1 3 UN 77.27%
Russian Federation 17:00 FC Tambov 8 4 4 4 2 2 Tyumen 8 3 5 5 2 3    
Russian Federation 17:00 Tosno 8 3 5 4 1 3 Yenisey 8 2 6 3 0 3 UN 73.91%
Switzerland 17:00 Vasteras SK 14 10 4 6 5 1 Team TG FF 14 8 6 7 3 4 OV 63.41%
Switzerland 17:00 Pitea 14 10 4 6 4 2 Brommapojkarna 14 8 6 6 3 3 OV 62.50%
Switzerland 17:00 Landskrona 14 7 7 6 4 2 Kristianstads 14 4 10 7 1 6    
Denmark 17:00 Aarhus 5 4 1 2 2 0 Brondby 5 4 1 2 1 1    
Switzerland 17:00 Vaduz 4 2 2 2 2 0 St. Gallen 4 2 2 2 1 1    
England 17:00 Gloucester City 2 1 1 1 1 0 Darlington 2 2 0 1 1 0    
Switzerland 17:00 Karlskrona 17 13 4 9 8 1 Hassleholms IF 17 8 9 9 3 6    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Switzerland 17:00 Lindsdals 17 10 7 8 4 4 Malmo IFK 17 13 4 9 7 2 OV 66.67%
Belarus 17:30 Din. Minsk 17 6 11 7 1 6 BATE 18 12 6 10 7 3    
Austria 17:30 AC Wolfsberger 3 0 3 1 0 1 Rapid Vienna 3 2 1 2 1 1    
Netherlands 17:45 Heracles 2 1 1 1 1 0 Feyenoord 2 1 1 1 1 0    
Bosnia and Herzegovina 18:00 NK Vitez 5 0 5 2 0 2 Radnik Bijeljina 5 4 1 3 3 0    
Romania 18:00 Voluntari 4 3 1 2 1 1 Pandurii 4 2 2 1 1 0    
Russian Federation 18:00 Spartak Moscow 3 1 2 2 1 1 Krasnodar 3 2 1 1 0 1    
Switzerland 18:00 Syrianska 19 5 14 9 4 5 Assyriska FF 19 10 9 9 6 3    
Switzerland 18:00 Vasalunds 14 7 7 7 5 2 Nykopings 14 3 11 7 2 5    
Switzerland 18:00 Enskede 14 11 3 7 5 2 Sleipner 14 10 4 7 4 3 OV 71.43%
Switzerland 18:00 Brage 14 8 6 7 3 4 Forward 14 9 5 6 3 3    
Chile 18:00 Palestino 2 1 1 1 1 0 San Luis 2 0 2 1 0 1    
Czech Republic 18:00 Liberec 3 2 1 1 0 1 Brno 2 0 2 1 0 1    
Czech Republic 18:00 Varnsdorf 2 1 1 1 1 0 Ceske Budejovice 2 0 2 1 0 1    
England 18:00 West Ham 1 1 0 0 0 0 Bournemouth 1 1 0 0 0 0    
France 18:00 St Etienne 1 1 0 0 0 0 Montpellier 1 0 1 0 0 0    
Norway 18:00 Grorud 16 11 5 9 5 4 Finnsnes 16 11 5 8 7 1 OV 69.39%
Serbia 18:00 Metalac 4 1 3 3 0 3 Radnicki Nis 4 3 1 2 1 1    
Switzerland 18:00 BW 90 17 10 7 8 4 4 Torns 17 10 7 8 3 5    
Switzerland 18:00 Sylvia 17 15 2 9 8 1 Huddinge 17 15 2 9 8 1 OV 88.46%
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Belarus 18:30 Shakhtyor Soligorsk 18 7 11 9 5 4 Slutsk 18 5 13 10 3 7 UN 63.64%
Finland 18:30 Lahti 22 12 10 11 7 4 Inter Turku 22 10 12 11 6 5    
Finland 18:30 KuPS 22 7 15 11 2 9 PK-35 Vantaa 22 12 10 11 8 3    
Finland 18:30 Mariehamn 22 6 16 11 5 6 HIFK 22 11 11 11 7 4    
Finland 18:30 VPS 22 8 14 11 5 6 HJK 22 13 9 11 5 6    
Finland 18:30 Ekenas 18 13 5 9 5 4 KPV Kokkola 18 13 5 9 6 3 OV 68.52%
Finland 18:30 Jaro 17 7 10 9 4 5 Jazz Pori 17 13 4 9 5 4    
Finland 18:30 TPS 18 12 6 9 8 1 Haka 18 14 4 9 7 2 OV 75.93%
Russian Federation 18:30 Spartak Nalchik 8 0 8 4 0 4 Zenit Petersburg 2 8 4 4 3 2 1 UN 73.91%
Switzerland 18:30 Falkenbergs 18 13 5 9 8 1 Gefle 18 10 8 8 5 3 OV 67.92%
Switzerland 18:30 Orebro 18 12 6 8 5 3 AIK 18 8 10 9 5 4    
Austria 18:30 St. Polten (Am) 2 1 1 0 0 0 SK Rapid Vienna (Am) 2 1 1 1 0 1    
Austria 18:30 SV Worgl 5 2 3 2 2 0 SAK 1914 5 4 1 2 2 0    
Norway 18:30 Ullern 16 9 7 8 6 2 Tromsdalen 16 12 4 9 6 3 OV 67.35%
Iceland 19:00 Huginn 16 6 10 8 1 7 Thor Akureyri 16 10 6 8 5 3    
Norway 19:00 Stabaek 20 12 8 9 4 5 Aalesund 20 10 10 10 5 5    
Norway 19:00 Brann 20 7 13 9 2 7 Rosenborg 20 10 10 10 2 8 UN 64.41%
Norway 19:00 Start 20 10 10 10 6 4 Sogndal 20 8 12 10 3 7    
Norway 19:00 Molde 20 12 8 10 5 5 Odd 20 11 9 9 4 5    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Norway 19:00 Ranheim 20 14 6 9 7 2 Kristiansund 20 9 11 10 4 6    
Norway 19:00 Kongsvinger 20 15 5 10 6 4 Strommen 20 13 7 10 5 5 OV 65.00%
Norway 19:00 Ull/Kisa 20 12 8 10 7 3 Asane 20 9 11 9 3 6    
Norway 19:00 Levanger 20 13 7 9 6 3 Jerv 20 8 12 10 3 7    
Norway 19:00 Raufoss 20 13 7 10 6 4 Hodd 20 10 10 9 5 4    
Norway 19:00 Sandnes 20 9 11 10 4 6 Bryne 20 9 11 10 7 3    
Belgium 19:00 Lokeren 2 1 1 1 1 0 Genk 2 1 1 1 0 1    
Bulgaria 19:00 Neftochimic Burgas 3 2 1 1 1 0 Beroe 2 1 1 1 1 0    
Denmark 19:00 Midtjylland 5 5 0 3 3 0 Sonderjyske 5 2 3 2 1 1    
Hungary 19:00 Ferencvaros 6 3 3 3 3 0 Mezokovesd-Zsory 6 1 5 3 0 3    
Hungary 19:00 Ujpest 6 2 4 3 1 2 MTK Budapest 6 0 6 2 0 2 UN 82.35%
Hungary 19:00 Honved 6 2 4 2 1 1 Gyirmot SE 6 4 2 3 3 0    
Hungary 19:00 Haladas 6 2 4 3 1 2 Paks 6 2 4 3 1 2 UN 66.67%
Hungary 19:00 DVTK 6 6 0 2 2 0 Vasas 6 3 3 3 2 1 OV 76.47%
Poland 19:00 Jagiellonia 5 2 3 2 2 0 Lechia Gdansk 5 4 1 3 2 1    
Poland 19:00 Zaglebie Sosnowiec 3 1 2 1 0 1 Sandecja Nowy S. 3 1 2 2 1 1    
Norway 19:00 Halden 16 10 6 8 6 2 Fram 15 12 3 8 7 1 OV 74.47%
Serbia 19:00 FK Crvena zvezda 4 4 0 3 3 0 Radnik 4 2 2 2 0 2    
Bulgaria 19:00 Neftochimic Burgas 3 2 1 1 1 0 Beroe 2 1 1 1 1 0    
Hungary 19:00 Ferencvaros 5 3 2 3 3 0 Mezokovesd-Zsory 5 1 4 3 0 3    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Hungary 19:00 Ujpest 5 2 3 3 1 2 MTK Budapest 5 0 5 2 0 2    
Hungary 19:00 Honved 5 2 3 2 1 1 Gyirmot SE 5 4 1 3 3 0    
Hungary 19:00 Haladas 5 2 3 3 1 2 Paks 5 1 4 3 1 2    
Hungary 19:00 DVTK 5 5 0 2 2 0 Vasas 5 3 2 3 2 1    
Slovenia 19:15 Krsko 4 1 3 2 0 2 Celje 5 2 3 3 2 1    
Peru 19:15 Sport Huancayo 29 15 14 15 10 5 Comerciantes Unidos 29 11 18 14 5 9    
Ecuador 20:00 Aucas 3 2 1 1 1 0 Mushuc Runa 3 3 0 1 1 0    
Croatia 20:00 Zapresic 5 2 3 2 0 2 Lok. Zagreb 5 2 3 3 1 2    
Austria 20:00 Austria Vienna 3 3 0 2 2 0 Altach 3 1 2 1 1 0    
Slovakia 20:00 Trencin 4 3 1 2 1 1 Ruzomberok 4 2 2 2 2 0    
Costa Rica 20:00 Alajuelense 8 3 5 5 2 3 Carmelita 8 3 5 4 1 3 UN 64.00%
Costa Rica 20:00 Zeledon 7 4 3 2 1 1 Limon 8 4 4 3 2 1    
Serbia 20:00 Cukaricki 4 1 3 2 0 2 Vojvodina 3 1 2 2 1 1    
Romania 20:30 CFR Cluj 4 1 3 2 0 2 Astra 4 3 1 1 0 1    
Russian Federation 20:30 Lokomotiv Moscow 3 1 2 1 1 0 FK Krylya Sovetov Samara 3 0 3 2 0 2    
Czech Republic 20:30 Sparta Prague 3 1 2 1 1 0 Jablonec 3 3 0 1 1 0    
Iceland 21:00 KR Reykjavik 15 7 8 7 3 4 Breidablik 15 5 10 7 4 3    
Iceland 21:00 Olafsvik 15 8 7 7 4 3 Fjolnir 15 10 5 7 4 3    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Norway 21:00 Tromso 20 12 8 9 6 3 Viking 20 8 12 10 6 4    
Belgium 21:00 Gent 2 0 2 1 0 1 Westerlo 2 2 0 1 1 0    
Chile 21:00 Huachipato 2 2 0 1 1 0 Colo Colo 2 1 1 1 0 1    
Hungary 21:00 Videoton 6 3 3 3 2 1 Debrecen 6 2 4 2 1 1    
Hungary 21:00 Videoton 5 3 2 3 2 1 Debrecen 5 2 3 2 1 1    
Bulgaria 21:15 Slavia Sofia 3 2 1 1 1 0 Levski 3 1 2 1 1 0    
Slovenia 21:15 Maribor 4 1 3 3 0 3 Aluminij 4 2 2 3 1 2    
Bulgaria 21:15 Slavia Sofia 3 2 1 1 1 0 Levski 3 1 2 1 1 0    
Bosnia and Herzegovina 21:30 Siroki Brijeg 5 1 4 3 1 2 Krupa 5 2 3 2 1 1    
Peru 21:30 Ayacucho 29 9 20 14 6 8 Alianza Lima 29 13 16 15 6 9    
France 21:45 Paris SG 1 0 1 0 0 0 Metz 1 1 0 0 0 0    
Brazil 22:00 Internacional 20 7 13 10 3 7 Sao Paulo 20 9 11 10 3 7 UN 63.33%
Brazil 22:00 Palmeiras 20 11 9 10 5 5 Ponte Preta 20 14 6 10 7 3    
Brazil 22:00 Santa Cruz 20 11 9 10 4 6 Fluminense 19 7 12 10 4 6    
Croatia 22:00 Hajduk Split 5 2 3 2 2 0 Rijeka 5 2 3 3 1 2    
Paraguay 23:00 Cerro Porteno 6 2 4 3 1 2 General Caballero 6 1 5 4 1 3 UN 73.68%
Costa Rica 23:00 Santos DG 7 2 5 4 1 3 U.C.R. 8 3 5 4 1 3 UN 69.57%
Brazil 0:30 Figueirense 19 6 13 10 2 8 Cruzeiro 20 11 9 10 4 6    
Ecuador 0:30 Barcelona SC 2 2 0 1 1 0 Fuerza A. 3 1 2 1 0 1    
Costa Rica 1:00 Liberia 8 3 5 4 2 2 San Carlos 8 2 6 4 1 3 UN 66.67%
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Costa Rica 1:00 Belen 8 3 5 2 0 2 Saprissa 8 5 3 4 3 1    
Paraguay 1:20 Libertad Asuncion 6 3 3 4 2 2 Guarani 6 1 5 3 1 2 UN 63.16%
Mexico 2:00 Puebla 4 2 2 2 1 1 Club America 4 3 1 1 1 0    
Chile 2:00 A. Italiano 2 1 1 1 0 1 Antofagasta 2 0 2 1 0 1    

Comments