C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Korea, Republic of 13:00 Goyang Zaicro FC 26 9 17 13 4 9 Daejeon 27 12 15 14 6 8    
Korea, Republic of 13:00 Gyeongnam 27 14 13 13 5 8 Seoul E. 26 9 17 14 7 7    
Norway 15:00 Molde 2 16 8 8 7 4 3 Brumunddal 16 6 10 8 2 6    
Finland 18:30 KTP 18 11 7 9 5 4 JJK Jyvaskyla 18 10 8 9 5 4    
Bosnia and Herzegovina 18:30 FK Sarajevo 5 1 4 2 1 1 Metalleghe-BSI Jajce 5 3 2 3 2 1    
Romania 18:30 Gaz Metan Medias 4 3 1 2 2 0 FC Botosani 4 3 1 2 2 0    
Estonia 19:00 Parnu Linnameeskond 25 16 9 12 6 6 Sillamae Kalev 25 15 10 12 7 5    
Poland 19:00 Korona Kielce 5 3 2 2 1 1 Wisla 5 5 0 3 3 0    
Norway 19:00 Odds 2 16 12 4 7 5 2 Baerum Sportsklubb 16 11 5 8 4 4 OV 68.09%
Russian Federation 19:30 Arsenal Tula 3 1 2 1 0 1 Orenburg 3 0 3 1 0 1    
Russian Federation 19:30 Dynamo Moscow 8 5 3 5 5 0 Spartak Moscow 2 8 4 4 3 2 1 OV 66.67%
Norway 20:00 Mjondalen 20 10 10 10 5 5 Sandefjord 20 13 7 10 6 4    
Switzerland 20:00 Malmo FF 18 10 8 9 4 5 Jonkopings 17 6 12 9 5 4    
Switzerland 20:00 Elfsborg 18 12 6 8 5 3 Sundsvall 18 11 7 9 5 4 OV 62.26%
Switzerland 20:00 Orgryte 19 11 8 9 5 4 Ljungskile 19 7 12 9 4 5    
Switzerland 20:00 Halmstad 19 6 13 9 2 7 Varbergs 19 5 14 9 2 7 UN 73.21%
Bulgaria 20:00 Vereya 3 0 3 1 0 1 Botev Plovdiv 3 2 1 1 1 0    
Denmark 20:00 Esbjerg 5 5 0 2 2 0 Odense 5 3 2 2 2 0    
Norway 20:00 Follo 16 9 7 8 5 3 Stabaek 2 16 8 8 9 6 3    
Norway 20:00 Orn 16 13 3 8 6 2 Stromsgodset 2 16 13 3 9 8 1 OV 81.63%
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Bulgaria 20:00 Vereya 3 0 3 1 0 1 Botev Plovdiv 3 2 1 1 1 0    
Switzerland 20:00 S. Kerbura 17 10 7 8 5 3 IK Franke 17 12 5 8 5 3 OV 64.00%
Switzerland 20:45 Zurich 4 1 3 2 1 1 Xamax 4 2 2 2 0 2    
Iceland 21:00 Vikingur Reykjavik 15 9 6 7 4 3 Vestmannaeyjar 15 5 10 7 2 5    
Iceland 21:00 Hafnarfjordur 15 4 11 7 2 5 Stjarnan 15 9 6 7 4 3    
Iceland 21:00 Fylkir 15 8 7 7 6 1 Akranes 15 10 5 7 6 1 OV 68.18%
Romania 21:00 Poli Timisoara 4 4 0 2 2 0 CS U. Craiova 4 3 1 2 2 0    
Netherlands 21:00 Eindhoven FC 3 2 1 1 0 1 Achilles 29 3 3 0 2 2 0    
Netherlands 21:00 Jong Utrecht 3 2 1 1 0 1 Waalwijk 3 1 2 1 0 1    
Netherlands 21:00 FC Emmen 3 0 3 1 0 1 Almere City 3 2 1 2 1 1    
Netherlands 21:00 Den Bosch 3 3 0 1 1 0 Volendam 3 1 2 1 0 1    
Netherlands 21:00 Cambuur 3 1 2 1 0 1 Graafschap 3 3 0 1 1 0    
Netherlands 21:00 Jong Ajax 3 2 1 2 1 1 Sittard 3 2 1 1 0 1    
Netherlands 21:00 Telstar 3 1 2 1 0 1 Helmond 3 3 0 1 1 0    
Netherlands 21:00 Dordrecht 3 0 3 2 0 2 Breda 3 3 0 1 1 0    
Netherlands 21:00 Maastricht 3 3 0 1 1 0 Oss 3 1 2 2 0 2    
Netherlands 21:00 Venlo 3 2 1 2 1 1 Jong PSV 3 1 2 1 0 1    
France 21:30 Reims 3 0 3 1 0 1 Red Star 3 1 2 1 0 1    
Norway 21:30 Tromso 2 16 13 3 9 6 3 Harstad 16 12 4 7 5 2 OV 75.00%
England 21:45 Hednesford 2 2 0 1 1 0 Marine 2 1 1 1 1 0    
C TIME TEAM 1 MP Ov Un MPh Ovh Unh TEAM 2 MP Ov Un MP Ova Una Picks
Iceland 23:00 Throttur 15 8 7 7 4 3 Valur 15 11 4 7 6 1 OV 65.91%
Peru 23:30 Defensor La Bocana 29 20 9 15 10 5 Dep. Municipal 29 11 18 14 5 9    
Brazil 2:00 Corinthians 20 8 12 10 5 5 Vitoria 20 10 10 10 4 6    
Paraguay 2:10 Sol de America 6 5 1 4 3 1 Rubio Nu 6 1 5 4 0 4    

Comments